XBMC Addons - en to gl translation catalogue (79 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
gl: Engadir

[ctx: #32001]
en: Delete
gl: Eliminar

[ctx: #32002]
en: Move Up
gl: Mover Arriba

[ctx: #32003]
en: Move Down
gl: Mover Abaixo

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
gl: Listaxe de reprodución de Vídeo

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
gl: Listaxe de reprodución de Música

[ctx: #32006]
en: Favourite
gl: Favorito

[ctx: #32007]
en: Add-On
gl: Complementos

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
gl: Listaxe Mesturada

[ctx: #32009]
en: Program
gl: Aplicación

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
gl: Complemento de Vídeo

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
gl: Complemento de Música

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
gl: Complemento de Imaxe

[ctx: #32013]
en: <None>
gl: <Ningún>

[ctx: #32014]
en: Videos
gl: Vídeos

[ctx: #32015]
en: Movies
gl: Filmes

[ctx: #32016]
en: TV Shows
gl: Series de TV

[ctx: #32017]
en: Live TV
gl: TV en Directo

[ctx: #32018]
en: Music Videos
gl: Vídeos Musicais

[ctx: #32019]
en: Music
gl: Música

[ctx: #32020]
en: Pictures
gl: Imaxes

[ctx: #32021]
en: Programs
gl: Aplicativos

[ctx: #32022]
en: Live TV
gl: TV en Directo

[ctx: #32023]
en: Timers
gl: Temporizadores

[ctx: #32024]
en: Custom shortcut
gl: Atallo personalizado

[ctx: #32025]
en: Set label
gl: Estabelecer etiqueta

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
gl: Estabelecer miniatura

[ctx: #32027]
en: Change action
gl: Acción Personalizada

[ctx: #32028]
en: Reset shortcuts
gl: Restabelecer atallos

[ctx: #32029]
en: Common
gl: Común

[ctx: #32030]
en: Video Library
gl: Biblioteca de Vídeo

[ctx: #32031]
en: Music Library
gl: Biblioteca de Música

[ctx: #32032]
en: Play DVD
gl: Reproducir DVD

[ctx: #32033]
en: Eject tray
gl: Expulsar bandexa

[ctx: #32034]
en: Common Shortcut
gl: Atallo común

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
gl: Escoller os elementos a amosar no Menú Principal

[ctx: #32036]
en: Choose shortcuts for ::MENUNAME::
gl: Escoller atallos para ::MENUNAME::

[ctx: #32037]
en: Reset all shortcuts
gl: Restabelecer todos os atallos

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all shortcuts back to default?
gl: Ten a certeza de querer restabelecer todos os atallos?

[ctx: #32039]
en: Pick widget for ::MENUNAME::
gl: Escoller widget para ::MENUNAME::

[ctx: #32040]
en: Playlist
gl: Lista de reprodución

[ctx: #32041]
en: Action
gl: Acción

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
gl: Nodo de vídeo descoñecido

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
gl: Escoller a categoría do atallo

[ctx: #32044]
en: Select widget
gl: Seleccionar widget

[ctx: #32045]
en: Select background
gl: Seleccionar fondo

[ctx: #32046]
en: Update video library
gl: Actualizar biblioteca de vídeo

[ctx: #32047]
en: Update audio library
gl: Actualizar biblioteca de audio

[ctx: #32048]
en: Choose shortcut
gl: Escoller atallo

[ctx: #32049]
en: Building menu...
gl: Creando o menú...

[ctx: #32050]
en: Default
gl: Predefinido

[ctx: #32051]
en: Single image
gl: Imaxe única

[ctx: #32052]
en: Multi-image
gl: Multi-imaxe

[ctx: #32053]
en: None
gl: Ningún

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
gl: Comando do Kodi

[ctx: #32055]
en: Clean video library
gl: Limpar biblioteca de vídeo

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
gl: Limpar biblioteca de audio

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
gl: Comando do Kodi

[ctx: #32058]
en: Create shortcut to here
gl: Crear atallo desto

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
gl: Listaxe de Reprodución

[ctx: #32060]
en: Do you want to play this playlist, or display it?
gl: Quere reproducir esta listaxe ou amosala?

[ctx: #32062]
en: Play
gl: Reproducir

[ctx: #32063]
en: Getting directory listing...
gl: Obtendo a listaxe do cartafol...

[ctx: #32064]
en: No Shortcuts
gl: Sen Atallos

[ctx: #32065]
en: There are no shortcuts available for the category that you choose.
gl: Non hai atallos dispoñíbeis da categoría escollida

[ctx: #32066]
en: Last TV channel
gl: Última canle de TV

[ctx: #32067]
en: Last radio channel
gl: Última canle de Radio

[ctx: #32068]
en: Last channel
gl: Ultima canle

[ctx: #32069]
en: Video Source
gl: Fonte do Vídeo

[ctx: #32071]
en: Customize Main Menu
gl: Personalizar Menú Principal

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
gl: Personalizar Submenú

[ctx: #32073]
en: Music Source
gl: Fonte da Música

[ctx: #32074]
en: Library Sources
gl: Fontes da Biblioteca

[ctx: #32075]
en: Sources
gl: Fontes

[ctx: #32076]
en: TV Channel
gl: Canle de TV

[ctx: #32077]
en: Radio Channel
gl: Canle de Radio

[ctx: #32080]
en: Edit ::MENUNAME:: Submenu
gl: Editar ::MENUNAME:: Submenú

[ctx: #32088]
en: Channels
gl: Canles

[ctx: #32096]
en: Browse...
gl: Explorar...
