XBMC Addons - en to el translation catalogue (94 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
el: Προσθήκη

[ctx: #32001]
en: Delete
el: Διαγραφή

[ctx: #32002]
en: Move Up
el: Μετακίνηση Πάνω

[ctx: #32003]
en: Move Down
el: Μετακίνηση Κάτω

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
el: Λίστα Αναπ/γής Βίντεο

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
el: Λίστα Αναπ/γής Μουσικής

[ctx: #32006]
en: Favourite
el: Αγαπημένο

[ctx: #32007]
en: Add-On
el: Πρόσθετο

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
el: Ανάμικτη Λίστα Αναπ/γής

[ctx: #32009]
en: Program
el: Εφαρμογή

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
el: Πρόσθετο Βίντεο

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
el: Πρόσθετο Μουσικής

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
el: Πρόσθετο Εικόνας

[ctx: #32013]
en: <None>
el: <Κανένα>

[ctx: #32014]
en: Videos
el: Βίντεο

[ctx: #32015]
en: Movies
el: Ταινίες

[ctx: #32016]
en: TV Shows
el: Τηλ. Σειρές

[ctx: #32018]
en: Music Videos
el: Μουσικά Βίντεο

[ctx: #32019]
en: Music
el: Μουσική

[ctx: #32020]
en: Pictures
el: Εικόνες

[ctx: #32021]
en: Programs
el: Εφαρμογές

[ctx: #32023]
en: Timers
el: Χρονοδιακόπτες

[ctx: #32024]
en: Custom shortcut
el: Προσαρμοσμένη συντόμευση

[ctx: #32025]
en: Set label
el: Ορισμός ετικέτας

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
el: Ορισμός μικρογραφίας

[ctx: #32027]
en: Change action
el: Προσαρμοσμένη ενέργεια

[ctx: #32028]
en: Reset shortcuts
el: Επαναφορά συντομεύσεων

[ctx: #32029]
en: Common
el: Κοινό

[ctx: #32030]
en: Video Library
el: Συλλογή Βίντεο

[ctx: #32031]
en: Music Library
el: Μουσική Συλλογή

[ctx: #32032]
en: Play DVD
el: Αναπαραγωγή DVD

[ctx: #32033]
en: Eject tray
el: Εξαγωγή δίσκου

[ctx: #32034]
en: Common Shortcut
el: Κοινή Συντόμευση

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
el: Επιλογή αντικειμένων που θα εμφανίζονται στο Κεντρικό Μενού

[ctx: #32036]
en: Choose shortcuts for ::MENUNAME::
el: Επιλογή συντομεύσεων για ::MENUNAME::

[ctx: #32037]
en: Reset all shortcuts
el: Επαναφορά όλων των συντομεύσεων

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all shortcuts back to default?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να επαναφέρετε όλες τις συντομεύσεις στις προεπιλογές τους;

[ctx: #32039]
en: Pick widget for ::MENUNAME::
el: Επιλογή widget για ::MENUNAME::

[ctx: #32040]
en: Playlist
el: Λίστα αναπαραγωγής

[ctx: #32041]
en: Action
el: Δράση

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
el: Άγνωστος κόμβος βίντεο

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
el: Επιλογή κατηγορίας συντόμευσης

[ctx: #32044]
en: Select widget
el: Επιλογή widget

[ctx: #32045]
en: Select background
el: Επιλογή υποβάθρου

[ctx: #32046]
en: Update video library
el: Ενημέρωση συλλογής βίντεο

[ctx: #32047]
en: Update audio library
el: Ενημέρωση μουσικής συλλογής

[ctx: #32048]
en: Choose shortcut
el: Επιλογή συντόμευσης

[ctx: #32049]
en: Building menu...
el: Δημιουργείται το μενού...

[ctx: #32050]
en: Default
el: Προεπιλογή

[ctx: #32051]
en: Single image
el: Μία εικόνα

[ctx: #32052]
en: Multi-image
el: Πολλαπλές εικόνες

[ctx: #32053]
en: None
el: Κανένα

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
el: Εντολή Kodi

[ctx: #32055]
en: Clean video library
el: Εκκαθάριση συλλογής βίντεο

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
el: Εκκαθάριση μουσικής συλλογής

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
el: Εντολές Kodi

[ctx: #32058]
en: Create shortcut to here
el: Δημιουργία συντόμευσης για εδώ

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
el: Λίστα Αναπ/γής Κελύφους

[ctx: #32060]
en: Do you want to play this playlist, or display it?
el: Να γίνει αναπαραγωγή της λίστας αναπ/γής, ή προβολή της;

[ctx: #32061]
en: Display
el: Προβολή

[ctx: #32062]
en: Play
el: Εκκίνηση

[ctx: #32063]
en: Getting directory listing...
el: Γίνεται λήψη καταχώρισης φακέλων...

[ctx: #32064]
en: No Shortcuts
el: Καμία Συντόμευση

[ctx: #32065]
en: There are no shortcuts available for the category that you choose.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συντομεύσεις για την κατηγορία που επιλέξατε.

[ctx: #32066]
en: Last TV channel
el: Τελευταίο Τηλ. Κανάλι

[ctx: #32067]
en: Last radio channel
el: Τελευταίος σταθμός

[ctx: #32068]
en: Last channel
el: Τελευταίο κανάλι

[ctx: #32069]
en: Video Source
el: Πηγή Βίντεο

[ctx: #32071]
en: Customize Main Menu
el: Προσαρμογή Κεντρικού Μενού

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
el: Προσαρμογή Υπομενο

[ctx: #32073]
en: Music Source
el: Πηγή Μουσικής

[ctx: #32074]
en: Library Sources
el: Πηγές Συλλογής

[ctx: #32075]
en: Sources
el: Πηγές

[ctx: #32076]
en: TV Channel
el: Τηλ. Κανάλι

[ctx: #32077]
en: Radio Channel
el: Ραδιοφωνικός Σταθμός

[ctx: #32078]
en: Display...
el: Απεικόνιση...

[ctx: #32079]
en: Files view
el: Λίστα αρχείων

[ctx: #32080]
en: Edit ::MENUNAME:: Submenu
el: Επεξεργασία ::MENUNAME:: Υπομενού

[ctx: #32081]
en: Movies not in this source
el: Ταινίες που δεν είναι στην πηγή

[ctx: #32082]
en: TV Shows not in this source
el: Τηλ. Σειρές που δεν είναι στην πηγή

[ctx: #32083]
en: Music Videos not in this source
el: Μουσικά Βίντεο που δεν είναι στην πηγή

[ctx: #32084]
en: Songs not in this source
el: Τραγούδια που δεν είναι στην πηγή

[ctx: #32085]
en: Albums not in this source
el: Άλμπουμ που δεν είναι στην πηγή

[ctx: #32086]
en: Mixed content not in this source
el: Ανάμικτο περιεχόμενο που δεν είναι στην πηγή

[ctx: #32087]
en: Radio
el: Ραδιόφωνο

[ctx: #32088]
en: Channels
el: Κανάλια

[ctx: #32089]
en: Picture Source
el: Πηγή Εικόνων

[ctx: #32090]
en: The item has been added to the menu
el: Το αντικείμενο προστέθηκε στο μενού

[ctx: #32091]
en: Unable to add item to the menu. Please check log for errors.
el: Αδυναμία προσθήκης του αντικειμένου στο μενού. Ελέγξτε το αρχείο καταγραφής για σφάλματα.

[ctx: #32092]
en: Unable to build menu.
el: Αδυναμία δημιουργίας μενού.

[ctx: #32093]
en: Upload debug log to Kodilogs.com?
el: Να ανέβει η καταγραφή σφαλμάτων στο Kodilogs.com;

[ctx: #32094]
en: Install Kodi Log Uploader to easily provide a debug log.
el: Εγκαταστήστε το Kodi Log Uploader για εύκολο ανέβασμα των αρχείων καταγραφής σφαλμάτων.

[ctx: #32095]
en: Choose default action for main menu item
el: Προεπιλεγμένη ενέργεια για το αντικείμενο κεντρικού μενού

[ctx: #32096]
en: Browse...
el: Αναζήτηση...
