XBMC Addons - en to ht translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
ht: Efface

[ctx: #32014]
en: Videos
ht: Video

[ctx: #32019]
en: Music
ht: Mizik

[ctx: #32020]
en: Pictures
ht: foto

[ctx: #32021]
en: Programs
ht: Pwogram

[ctx: #32062]
en: Play
ht: Jwe
