XBMC Addons - en to he translation catalogue (108 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
he: הוספה

[ctx: #32001]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: #32002]
en: Move Up
he: הזז מעלה

[ctx: #32003]
en: Move Down
he: הזז מטה

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
he: רשימת ניגון וידאו

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
he: רשימת ניגון מוזיקה

[ctx: #32006]
en: Favourite
he: מועדף

[ctx: #32007]
en: Add-On
he: הרחבה

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
he: רשימת ניגון מעורבת

[ctx: #32009]
en: Program
he: תוכנה

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
he: הרחבת וידאו

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
he: הרחבת מוזיקה

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
he: הרחבת תמונות

[ctx: #32013]
en: <None>
he: <ללא>

[ctx: #32014]
en: Videos
he: וידאו

[ctx: #32015]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #32016]
en: TV Shows
he: סדרות

[ctx: #32017]
en: Live TV
he: טלוויזיה חיה

[ctx: #32018]
en: Music Videos
he: קליפים

[ctx: #32019]
en: Music
he: מוזיקה

[ctx: #32020]
en: Pictures
he: תמונות

[ctx: #32021]
en: Programs
he: תוכנות

[ctx: #32022]
en: Live TV
he: טלוויזיה חיה

[ctx: #32023]
en: Timers
he: שעוני עצר

[ctx: #32024]
en: Custom item
he: פריטים מותאמים אישית

[ctx: #32025]
en: Set label
he: הגדר כותרת

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
he: הגדר תמונת ממוזערת (thumbnail)

[ctx: #32027]
en: Change action
he: שנה פעולה

[ctx: #32028]
en: Restore menu items
he: שחזר פריטי תפריט

[ctx: #32029]
en: Common
he: משותף

[ctx: #32030]
en: Video Library
he: ספריית וידאו

[ctx: #32031]
en: Music Library
he: ספריית מוזיקה

[ctx: #32032]
en: Play DVD
he: ניגון DVD

[ctx: #32033]
en: Eject tray
he: הוצאת מגש

[ctx: #32034]
en: Common menu item
he: פריט תפריט נפוץ

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
he: בחר אילו פריטים יופיעו במסך הבית

[ctx: #32037]
en: Reset all menu items
he: אפס את תפריט הבית

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all menu items back to default?
he: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את כל פריטי התפריט והחזרתו למצב ברירת המחדל?

[ctx: #32040]
en: Playlist
he: רשימת ניגון

[ctx: #32041]
en: Action
he: פעולה

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
he: מקור וידאו לא ידוע

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
he: בחר קטגוריה לקיצור דרך

[ctx: #32044]
en: Select widget
he: בחירת יישומון

[ctx: #32045]
en: Select background
he: בחר רקע

[ctx: #32046]
en: Update video library
he: עדכן ספרית הוידאו

[ctx: #32047]
en: Update audio library
he: עדכן ספרית שירים

[ctx: #32048]
en: Choose item for menu
he: בחר פריט לתפריט

[ctx: #32049]
en: Building menu...
he: מעדכן ממשק...

[ctx: #32050]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: #32051]
en: Single image
he: תמונה בודדת

[ctx: #32052]
en: Multi-image
he: מספר תמונות

[ctx: #32053]
en: None
he: ללא

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
he: פקודת Kodi

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
he: פקודות Kodi

[ctx: #32067]
en: Last radio channel
he: ערוץ רדיו אחרון

[ctx: #32068]
en: Last channel
he: ערוץ אחרון

[ctx: #32069]
en: Video Source
he: מקור וידאו

[ctx: #32075]
en: Sources
he: מקורות

[ctx: #32079]
en: Files view
he: תצוגת קבצים

[ctx: #32087]
en: Radio
he: רדיו

[ctx: #32088]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: #32089]
en: Picture Source
he: מקור תמונות

[ctx: #32096]
en: Browse...
he: עיון...

[ctx: #32055]
en: Clean video library
he: ניקוי ספרית וידאו

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
he: ניקוי ספרית מוסיקה

[ctx: #32058]
en: Create menu item to here
he: צור תפריט המקשר לכאן

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
he: רשימות ניגון של הסקין

[ctx: #32060]
en: What do you want to do with the playlist?
he: מה ברצונך לבצע עם רשימת הניגון?

[ctx: #32063]
en: Getting directory listing...
he: טוען פריטים...

[ctx: #32064]
en: No available items
he: אין פריטים זמינים

[ctx: #32065]
en: There are no available items to choose from for the category that you choose.
he: אין פריטים זמינים לבחירה בקטגוריה שבחרת

[ctx: #32071]
en: Customize Main Menu
he: התאמת התפריט הראשי

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
he: התאמת תת-תפריט

[ctx: #32081]
en: Movies not in this source
he: לא נמצאו סרטים במקור זה

[ctx: #32082]
en: TV Shows not in this source
he: לא נמצאו סדרות במקור זה

[ctx: #32083]
en: Music Videos not in this source
he: לא נמצאו קליפי מוסיקה במקור זה

[ctx: #32084]
en: Songs not in this source
he: לא נמצא שירים במקור זה

[ctx: #32085]
en: Albums not in this source
he: לא נמצאו אלבומים במקור זה

[ctx: #32086]
en: Mixed content not in this source
he: לא נמצאה מדיה מעורבת במקור זה

[ctx: #32090]
en: The item has been added to the menu
he: הפריט התווסף לתפריט

[ctx: #32091]
en: Unable to add item to the menu. Please check log for errors.
he: נכשל בהוספת הפריט לתפריט - יש לבדוק בלוג השגיאות

[ctx: #32092]
en: Unable to build menu.
he: נכשל ביצירת תפריט.

[ctx: #32093]
en: Upload debug log?
he: שלח לוג מורחב?

[ctx: #32094]
en: Install Kodi Log Uploader add-on to easily provide a debug log.
he: התקן הרחבת תוכנה מסוג העלאת לוג שגיאות לשיפור היכולת לתת מענה לבאגים

[ctx: #32095]
en: Choose default action for menu item
he: בחר פעולת ברירת מחדל לתפריט

[ctx: #32097]
en: Unable to save menu
he: נכשל בשמירת תפריט

[ctx: #32098]
en: Writing menu...
he: יוצר תפריט...

[ctx: #32099]
en: Widget
he: יישומונים

[ctx: #32100]
en: Use as widget
he: השתמש כיישומון

[ctx: #32101]
en: Choose property
he: בחר אפשרות

[ctx: #32102]
en: Restore or reset?
he: שחזור או איפוס?

[ctx: #32103]
en: Restore an original menu item
he: שחזר פריט תפריט מקורי

[ctx: #32104]
en: Reset to skin defaults
he: איפוס לברירת המחדל של הסקין

[ctx: #32105]
en: There are no menu items to restore for this menu
he: לא נמצאו פריטי תפריט לשחזור עבור תפריט זה

[ctx: #32106]
en: Install widget provider
he: התקן ספק ישומונים

[ctx: #32107]
en: Enable default widgets
he: הפעל ישומוני ברירת מחדל

[ctx: #32108]
en: Party mode (music videos)
he: מצב מסיבה

[ctx: #32109]
en: No menus from compatible skins found to import
he: לא נמצאו תפריטים תואמים מסקינים אחרים המתאימים לייבוא

[ctx: #32110]
en: Import menu from skin
he: ייבוא תפריטים מסקין

[ctx: #32111]
en: Shared menu
he: תפריטים משותפים

[ctx: #32112]
en: New item on the main menu
he: פריט חדש בתפריט הראשי

[ctx: #32113]
en: New item on the main menu (autofill submenu items)
he: פריט חדש בתפריט הראשי (מתמלא אוטומטית עם פריטי התת-תפריט)

[ctx: #32114]
en: Where should menu item be created
he: היכן ליצור את התפריט

[ctx: #32115]
en: Unable to get directory listings[CR][CR]See log for details
he: לא ניתן לקבל את רשימת הקבצים בתיקיה הנבחרת

[ctx: #32116]
en: The skin you are using does not support adding items directly to the main menu
he: המעטפת שנבחרה אינה מאפשרת הוספת פריטים לתפריט הראשי

[ctx: #32117]
en: Disable shortcut
he: נטרל קיצור דרך

[ctx: #32118]
en: Smart shortcuts
he: קיצורי דרך חכמים

[ctx: #32119]
en: Default widgets
he: ישומוני ברירת מחדל
