XBMC Addons - en to hu translation catalogue (68 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
hu: Hozzáadás

[ctx: #32001]
en: Delete
hu: Törlés

[ctx: #32002]
en: Move Up
hu: Mozgatás fel

[ctx: #32003]
en: Move Down
hu: Mozgatás le

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
hu: Videó lejátszási lista

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
hu: Zene lejátszási lista

[ctx: #32006]
en: Favourite
hu: Kedvenc

[ctx: #32007]
en: Add-On
hu: Kiegészítő

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
hu: Kevert Lejátszási lista

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
hu: Film kiegészítő

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
hu: Zenei kiegészítő

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
hu: Kép kiegészítő

[ctx: #32013]
en: <None>
hu: <Nincs>

[ctx: #32014]
en: Videos
hu: Videók

[ctx: #32015]
en: Movies
hu: Filmek

[ctx: #32016]
en: TV Shows
hu: Sorozatok

[ctx: #32017]
en: Live TV
hu: Élő TV

[ctx: #32018]
en: Music Videos
hu: Videóklipek

[ctx: #32019]
en: Music
hu: Zene

[ctx: #32020]
en: Pictures
hu: Képek

[ctx: #32021]
en: Programs
hu: Programok

[ctx: #32022]
en: Live TV
hu: Élő TV

[ctx: #32023]
en: Timers
hu: Időzítések

[ctx: #32024]
en: Custom shortcut
hu: Egyedi parancsikon használata

[ctx: #32025]
en: Set label
hu: Címke beállítás

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
hu: Bélyegkép beállítás

[ctx: #32027]
en: Change action
hu: Egyéni parancs

[ctx: #32028]
en: Reset shortcuts
hu: Parancsikonok alaphelyzetbe állítása

[ctx: #32029]
en: Common
hu: Általános

[ctx: #32030]
en: Video Library
hu: Videó könytár

[ctx: #32031]
en: Music Library
hu: Zene könyvtár

[ctx: #32032]
en: Play DVD
hu: Lemez lejátszása

[ctx: #32033]
en: Eject tray
hu: Tálca kiadása

[ctx: #32034]
en: Common Shortcut
hu: Általános parancsikon

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
hu: Főmenüben megjelenő elem kiválasztása

[ctx: #32036]
en: Choose shortcuts for ::MENUNAME::
hu: Parancsikon kiválasztása a ::MENUNAME::-hez

[ctx: #32037]
en: Reset all shortcuts
hu: Parancsikonok Visszaállítása

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all shortcuts back to default?
hu: Biztosan minden parancsikont alaphelyzetbe állít?

[ctx: #32039]
en: Pick widget for ::MENUNAME::
hu: Widget választása a ::MENUNAME::-hez

[ctx: #32040]
en: Playlist
hu: Lejátszási lista

[ctx: #32041]
en: Action
hu: Akció

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
hu: Ismeretlen videó szál

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
hu: Parancsikon kategória választás

[ctx: #32044]
en: Select widget
hu: Widget választás

[ctx: #32045]
en: Select background
hu: Háttér választás

[ctx: #32046]
en: Update video library
hu: A videó könyvtár frissítése

[ctx: #32047]
en: Update audio library
hu: A zene könyvtár frissítése

[ctx: #32048]
en: Choose shortcut
hu: Parancsikon választása

[ctx: #32049]
en: Building menu...
hu: Menü felépítése...

[ctx: #32050]
en: Default
hu: Alapérték

[ctx: #32051]
en: Single image
hu: Egy kép

[ctx: #32052]
en: Multi-image
hu: Több-képnyi

[ctx: #32053]
en: None
hu: Nincs

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
hu: Kodi Parancs

[ctx: #32055]
en: Clean video library
hu: Videó könyvtár tisztítása

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
hu: Audió könyvtár tisztítása

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
hu: Kodi Parancsok

[ctx: #32058]
en: Create shortcut to here
hu: Parancsikon létrehozása itt

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
hu: Felszín Lejátszási lista

[ctx: #32060]
en: Do you want to play this playlist, or display it?
hu: Lejátszási sor elindítása vagy megjelenítése?

[ctx: #32061]
en: Display
hu: Képernyő

[ctx: #32062]
en: Play
hu: Lejátszás

[ctx: #32064]
en: No Shortcuts
hu: Nincsenek parancsikonok

[ctx: #32065]
en: There are no shortcuts available for the category that you choose.
hu: Nincsenek elérhető parancsikonok a kiválasztott kategóriához

[ctx: #32075]
en: Sources
hu: Források

[ctx: #32087]
en: Radio
hu: Rádió

[ctx: #32088]
en: Channels
hu: Csatornák

[ctx: #32096]
en: Browse...
hu: Tallózás...
