XBMC Addons - en to ja translation catalogue (21 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
ja: 追加

[ctx: #32001]
en: Delete
ja: 削除

[ctx: #32006]
en: Favourite
ja: お気に入り

[ctx: #32014]
en: Videos
ja: ビデオ

[ctx: #32015]
en: Movies
ja: ムービー

[ctx: #32017]
en: Live TV
ja: ライブTV

[ctx: #32019]
en: Music
ja: ミュージック

[ctx: #32020]
en: Pictures
ja: ピクチャー

[ctx: #32021]
en: Programs
ja: プログラム

[ctx: #32022]
en: Live TV
ja: ライブTV

[ctx: #32023]
en: Timers
ja: タイマー

[ctx: #32030]
en: Video Library
ja: ビデオライブラリ

[ctx: #32031]
en: Music Library
ja: ミュージックライブラリ

[ctx: #32040]
en: Playlist
ja: プレイリスト

[ctx: #32050]
en: Default
ja: デフォルト

[ctx: #32053]
en: None
ja: なし

[ctx: #32061]
en: Display
ja: 画面

[ctx: #32062]
en: Play
ja: 再生

[ctx: #32087]
en: Radio
ja: ラジオ

[ctx: #32088]
en: Channels
ja: チャンネル

[ctx: #32096]
en: Browse...
ja: 参照...
