XBMC Addons - en to lv translation catalogue (19 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: #32001]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: #32014]
en: Videos
lv: Video

[ctx: #32015]
en: Movies
lv: Filmas

[ctx: #32016]
en: TV Shows
lv: TV Šovi

[ctx: #32017]
en: Live TV
lv: Tiešraides TV

[ctx: #32018]
en: Music Videos
lv: Mūzikas Video

[ctx: #32019]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: #32020]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: #32021]
en: Programs
lv: Programmas

[ctx: #32022]
en: Live TV
lv: Tiešraides TV

[ctx: #32023]
en: Timers
lv: Taimeris

[ctx: #32040]
en: Playlist
lv: Spēļsaraksts

[ctx: #32050]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: #32053]
en: None
lv: Nav

[ctx: #32061]
en: Display
lv: Attēls

[ctx: #32062]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: #32088]
en: Channels
lv: Kanāli

[ctx: #32096]
en: Browse...
lv: Pārlūkot...
