XBMC Addons - en to lt translation catalogue (96 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: #32001]
en: Delete
lt: Panaikinti

[ctx: #32002]
en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

[ctx: #32003]
en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
lt: Vaizdo grojaraštis

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
lt: Muzikos grojaraštis

[ctx: #32006]
en: Favourite
lt: Mėgstamas

[ctx: #32007]
en: Add-On
lt: Priedas

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
lt: Mišrus grojaraštis

[ctx: #32009]
en: Program
lt: Programa

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
lt: Vaizdo priedas

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
lt: Muzikos priedas

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
lt: Nuotraukų priedas

[ctx: #32013]
en: <None>
lt: <Joks>

[ctx: #32014]
en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

[ctx: #32015]
en: Movies
lt: Filmai

[ctx: #32016]
en: TV Shows
lt: TV laidos

[ctx: #32017]
en: Live TV
lt: Televizija

[ctx: #32018]
en: Music Videos
lt: Muzikiniai vaizdo klipai

[ctx: #32019]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: #32020]
en: Pictures
lt: Nuotraukos

[ctx: #32021]
en: Programs
lt: Programos

[ctx: #32022]
en: Live TV
lt: Televizija

[ctx: #32023]
en: Timers
lt: Laikmačiai

[ctx: #32024]
en: Custom shortcut
lt: Individuali nuoroda

[ctx: #32025]
en: Set label
lt: Nustatyti etiketę

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
lt: Nustatyti miniatiūrą

[ctx: #32027]
en: Change action
lt: Individualus veiksmas

[ctx: #32028]
en: Reset shortcuts
lt: Atstatyti nuorodas

[ctx: #32029]
en: Common
lt: Bendras

[ctx: #32030]
en: Video Library
lt: Vaizdo biblioteka

[ctx: #32031]
en: Music Library
lt: Muzikos biblioteka

[ctx: #32032]
en: Play DVD
lt: Atkurti DVD

[ctx: #32033]
en: Eject tray
lt: Išstumti dėklą

[ctx: #32034]
en: Common Shortcut
lt: Bendra nuoroda

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
lt: Pasirinkite, kuriuos elementus rodyti pagrindiniame meniu

[ctx: #32036]
en: Choose shortcuts for ::MENUNAME::
lt: Pasirinkite nuorodas ::MENUNAME::

[ctx: #32037]
en: Reset all shortcuts
lt: Atstatyti visas nuorodas

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all shortcuts back to default?
lt: Ar tikrai norite atstatyti visas nuorodas į numatytąsias?

[ctx: #32039]
en: Pick widget for ::MENUNAME::
lt: Pasirinkite valdiklį ::MENUNAME::

[ctx: #32040]
en: Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: #32041]
en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
lt: Nežinomas vaizdo mazgas

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
lt: Pasirinkite nuorodos kategoriją

[ctx: #32044]
en: Select widget
lt: Pasirinkite valdiklį

[ctx: #32045]
en: Select background
lt: Pasirinkite foną

[ctx: #32046]
en: Update video library
lt: Atnaujinti vaizdo biblioteką

[ctx: #32047]
en: Update audio library
lt: Atnaujinti garso biblioteką

[ctx: #32048]
en: Choose shortcut
lt: Pasirinkite nuorodą

[ctx: #32049]
en: Building menu...
lt: Kuriamas meniu...

[ctx: #32050]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: #32051]
en: Single image
lt: Vienas atvaizdas

[ctx: #32052]
en: Multi-image
lt: Keli atvaizdai

[ctx: #32053]
en: None
lt: Joks

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
lt: Kodi komanda

[ctx: #32055]
en: Clean video library
lt: Išvalyti vaizdo biblioteką

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
lt: Išvalyti garso biblioteką

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
lt: Kodi komandos

[ctx: #32058]
en: Create shortcut to here
lt: Sukurti nuorodą į šią vietą

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
lt: Teminės išvaizdos grojaraštis

[ctx: #32060]
en: Do you want to play this playlist, or display it?
lt: Norite atkurti ar atvaizduoti šį grojaraštį?

[ctx: #32061]
en: Display
lt: Atvaizduoti

[ctx: #32062]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: #32063]
en: Getting directory listing...
lt: Gaunamas katalogų sąrašas...

[ctx: #32064]
en: No Shortcuts
lt: Nėra nuorodų

[ctx: #32065]
en: There are no shortcuts available for the category that you choose.
lt: Nėra prieinamų nuorodų kategorijai, kurią pasirinkote.

[ctx: #32066]
en: Last TV channel
lt: Paskutinis TV kanalas

[ctx: #32067]
en: Last radio channel
lt: Paskutinis radijo kanalas

[ctx: #32068]
en: Last channel
lt: Paskutinis kanalas

[ctx: #32069]
en: Video Source
lt: Vaizdo šaltinis

[ctx: #32071]
en: Customize Main Menu
lt: Tinkinti pagrindinį meniu

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
lt: Tinkinti submeniu

[ctx: #32073]
en: Music Source
lt: Muzikos šaltinis

[ctx: #32074]
en: Library Sources
lt: Bibliotekos šaltiniai

[ctx: #32075]
en: Sources
lt: Šaltiniai

[ctx: #32076]
en: TV Channel
lt: TV kanalas

[ctx: #32077]
en: Radio Channel
lt: Radijo kanalas

[ctx: #32078]
en: Display...
lt: Rodyti...

[ctx: #32079]
en: Files view
lt: Failų rodinys

[ctx: #32080]
en: Edit ::MENUNAME:: Submenu
lt: Keisti ::MENUNAME:: submeniu

[ctx: #32081]
en: Movies not in this source
lt: Filmai, kurių nėra šaltinyje

[ctx: #32082]
en: TV Shows not in this source
lt: TV laidos, kurių nėra šaltinyje

[ctx: #32083]
en: Music Videos not in this source
lt: Muzikiniai vaizdo klipai, kurių nėra šaltinyje

[ctx: #32084]
en: Songs not in this source
lt: Dainos, kurių nėra šaltinyje

[ctx: #32085]
en: Albums not in this source
lt: Albumai, kurių nėra šaltinyje

[ctx: #32086]
en: Mixed content not in this source
lt: Įvairus turinys, kurių nėra šaltinyje

[ctx: #32087]
en: Radio
lt: Radijas

[ctx: #32088]
en: Channels
lt: Kanalai

[ctx: #32089]
en: Picture Source
lt: Nuotraukų šaltinis

[ctx: #32090]
en: The item has been added to the menu
lt: Elementas buvo pridėtas į meniu

[ctx: #32091]
en: Unable to add item to the menu. Please check log for errors.
lt: Neįmanoma pridėti elemento į meniu. Peržiūrėkite klaidas žurnale.

[ctx: #32092]
en: Unable to build menu.
lt: Neįmanoma sukurti meniu.

[ctx: #32093]
en: Upload debug log to Kodilogs.com?
lt: Įkelti derinimo žurnalą į Kodilogs.com?

[ctx: #32094]
en: Install Kodi Log Uploader to easily provide a debug log.
lt: Įdiegti 'Kodi Log Uploader', kad būtų galima lengvai pateikti derinimo žurnalą.

[ctx: #32095]
en: Choose default action for main menu item
lt: Pasirinkite pagrindinio meniu elemento numatytąjį veiksmą

[ctx: #32096]
en: Browse...
lt: Naršyti...
