XBMC Addons - en to ms translation catalogue (27 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
ms: Hapus

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
ms: Senarai Main Video

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
ms: Senarai Main Muzik

[ctx: #32006]
en: Favourite
ms: Kegemaran

[ctx: #32014]
en: Videos
ms: Video

[ctx: #32015]
en: Movies
ms: Cereka

[ctx: #32016]
en: TV Shows
ms: Rancangan TV

[ctx: #32017]
en: Live TV
ms: TV Langsung

[ctx: #32018]
en: Music Videos
ms: Video Muzik

[ctx: #32019]
en: Music
ms: Musik

[ctx: #32020]
en: Pictures
ms: Gambar

[ctx: #32021]
en: Programs
ms: Program

[ctx: #32022]
en: Live TV
ms: TV Langsung

[ctx: #32023]
en: Timers
ms: Pemasa

[ctx: #32030]
en: Video Library
ms: Pustaka Video

[ctx: #32031]
en: Music Library
ms: Pustaka Muzik

[ctx: #32032]
en: Play DVD
ms: Main DVD

[ctx: #32040]
en: Playlist
ms: Senarai Main

[ctx: #32041]
en: Action
ms: Aksi

[ctx: #32044]
en: Select widget
ms: Pilih widjet

[ctx: #32050]
en: Default
ms: Lalai

[ctx: #32051]
en: Single image
ms: Imej tunggal

[ctx: #32053]
en: None
ms: Tiada

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
ms: Perintah Kodi

[ctx: #32061]
en: Display
ms: Paparkan

[ctx: #32062]
en: Play
ms: Main

[ctx: #32088]
en: Channels
ms: Saluran
