XBMC Addons - en to ml translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
ml: കളയുക

[ctx: #32014]
en: Videos
ml: ചലച്ചിതങ്ങള്‍

[ctx: #32019]
en: Music
ml: ഗാനം

[ctx: #32020]
en: Pictures
ml: ചിത്രങ്ങള്‍

[ctx: #32021]
en: Programs
ml: പരിപാടികള്‍

[ctx: #32061]
en: Display
ml: കാണിക്കുന്ന ചാലകം

[ctx: #32062]
en: Play
ml: കാണുക
