XBMC Addons - en to mt translation catalogue (15 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
mt: Zid

[ctx: #32001]
en: Delete
mt: Ħassar

[ctx: #32014]
en: Videos
mt: Filmati

[ctx: #32015]
en: Movies
mt: Filmati

[ctx: #32019]
en: Music
mt: Mużika

[ctx: #32020]
en: Pictures
mt: Ritratti

[ctx: #32021]
en: Programs
mt: Programmi

[ctx: #32050]
en: Default
mt: Difolt

[ctx: #32053]
en: None
mt: Xejn

[ctx: #32061]
en: Display
mt: Screen

[ctx: #32062]
en: Play
mt: Ara

[ctx: #32070]
en: UPnP
mt: Qari Values minn EEPROM

[ctx: #32087]
en: Radio
mt: Radju

[ctx: #32088]
en: Channels
mt: Stazzjonijiet

[ctx: #32096]
en: Browse...
mt: Browżja...
