XBMC Addons - en to no translation catalogue (75 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
no: Legg til

[ctx: #32001]
en: Delete
no: Slett

[ctx: #32002]
en: Move Up
no: Flytt opp

[ctx: #32003]
en: Move Down
no: Flytt ned

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
no: Videospillelister

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
no: Musikkspillelister

[ctx: #32006]
en: Favourite
no: Favoritt

[ctx: #32007]
en: Add-On
no: Tillegg

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
no: Blandet spilleliste

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
no: Videotillegg

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
no: Musikktillegg

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
no: Bildetillegg

[ctx: #32013]
en: <None>
no: <Ingen>

[ctx: #32014]
en: Videos
no: Videoer

[ctx: #32015]
en: Movies
no: Filmer

[ctx: #32016]
en: TV Shows
no: TV Serier

[ctx: #32018]
en: Music Videos
no: Musikk videoer

[ctx: #32019]
en: Music
no: Musikk

[ctx: #32020]
en: Pictures
no: Bilder

[ctx: #32021]
en: Programs
no: Programmer

[ctx: #32024]
en: Custom shortcut
no: Egendefinert snarvei

[ctx: #32025]
en: Set label
no: Sett etikett

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
no: Sett minityr

[ctx: #32027]
en: Change action
no: Egendefinert handling

[ctx: #32028]
en: Reset shortcuts
no: Tilbakestill snarveier

[ctx: #32029]
en: Common
no: Vanlig

[ctx: #32030]
en: Video Library
no: Videobibliotek

[ctx: #32031]
en: Music Library
no: Musikkbibliotek

[ctx: #32032]
en: Play DVD
no: Spill av DVD

[ctx: #32033]
en: Eject tray
no: Løs ut

[ctx: #32034]
en: Common Shortcut
no: Vanlig snarvei

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
no: Velg hvilke elementer som skal vises i Hovedmenyen

[ctx: #32036]
en: Choose shortcuts for ::MENUNAME::
no: Velg snarveier for ::MENUNAME::

[ctx: #32037]
en: Reset all shortcuts
no: Nullstill alle snarveier

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all shortcuts back to default?
no: Er du sikker på at du vil sette alle snarveier tilbake til standard?

[ctx: #32039]
en: Pick widget for ::MENUNAME::
no: Velg miniprogram for ::MENUNAME::

[ctx: #32040]
en: Playlist
no: Spilleliste

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
no: Ukjent video node

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
no: Velg kategori for snarvei

[ctx: #32044]
en: Select widget
no: Velg miniprogram

[ctx: #32045]
en: Select background
no: Velg bakgrunn

[ctx: #32046]
en: Update video library
no: Oppdater bibliotek for Video

[ctx: #32047]
en: Update audio library
no: Oppdater bibliotek for Musikk

[ctx: #32048]
en: Choose shortcut
no: Velg snarvei

[ctx: #32049]
en: Building menu...
no: Bygger menyen...

[ctx: #32050]
en: Default
no: Standard

[ctx: #32051]
en: Single image
no: Enkeltbilde

[ctx: #32052]
en: Multi-image
no: Multibilde

[ctx: #32053]
en: None
no: Ingen

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
no: Kodi Kommando

[ctx: #32055]
en: Clean video library
no: Rydd i video biblioteket

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
no: Rydd i musikk biblioteket

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
no: Kodi Kommandoer

[ctx: #32058]
en: Create shortcut to here
no: Lag snarvei som peker hit

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
no: Tema Spilleliste

[ctx: #32060]
en: Do you want to play this playlist, or display it?
no: Ønsker du å spille av spillelisten eller vise den?

[ctx: #32061]
en: Display
no: Skjerm

[ctx: #32062]
en: Play
no: Spill av

[ctx: #32063]
en: Getting directory listing...
no: Henter mappeinnhold...

[ctx: #32064]
en: No Shortcuts
no: Ingen Snarveier

[ctx: #32065]
en: There are no shortcuts available for the category that you choose.
no: Det er ingen snarveier tilgjengelig for valgt kategori.

[ctx: #32066]
en: Last TV channel
no: Siste TV kanal

[ctx: #32067]
en: Last radio channel
no: Siste radiokanal

[ctx: #32068]
en: Last channel
no: Siste kanal

[ctx: #32069]
en: Video Source
no: Videokilde

[ctx: #32071]
en: Customize Main Menu
no: Endre hovedmeny

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
no: Endre undermeny

[ctx: #32073]
en: Music Source
no: Musikkilde

[ctx: #32074]
en: Library Sources
no: Bibliotekskilder

[ctx: #32075]
en: Sources
no: Kilder

[ctx: #32076]
en: TV Channel
no: TV kanal

[ctx: #32077]
en: Radio Channel
no: Radiokanal

[ctx: #32080]
en: Edit ::MENUNAME:: Submenu
no: Endre ::MENUNAME:: undermeny

[ctx: #32088]
en: Channels
no: Kanaler

[ctx: #32096]
en: Browse...
no: Bla...
