XBMC Addons - en to fa_IR translation catalogue (20 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
fa_IR: اضافه کردن

[ctx: #32001]
en: Delete
fa_IR: حذف

[ctx: #32006]
en: Favourite
fa_IR: مورد علاقه

[ctx: #32014]
en: Videos
fa_IR: ویدیوها

[ctx: #32015]
en: Movies
fa_IR: فیلم ها

[ctx: #32017]
en: Live TV
fa_IR: تلویزیون زنده

[ctx: #32019]
en: Music
fa_IR: موسیقی

[ctx: #32020]
en: Pictures
fa_IR: تصاویر

[ctx: #32021]
en: Programs
fa_IR: برنامه‌ها

[ctx: #32022]
en: Live TV
fa_IR: تلویزیون زنده

[ctx: #32023]
en: Timers
fa_IR: تایمر

[ctx: #32030]
en: Video Library
fa_IR: کتابخانه ی ویدیو

[ctx: #32031]
en: Music Library
fa_IR: کتابخانه ی موسیقی

[ctx: #32040]
en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

[ctx: #32041]
en: Action
fa_IR: عمل

[ctx: #32050]
en: Default
fa_IR: پیش فرض

[ctx: #32053]
en: None
fa_IR: هیچ

[ctx: #32061]
en: Display
fa_IR: نمایش

[ctx: #32062]
en: Play
fa_IR: پخش

[ctx: #32096]
en: Browse...
fa_IR: مرور...
