XBMC Addons - en to sk translation catalogue (25 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: #32001]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
sk: Video playlist

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
sk: Hudobný playlist

[ctx: #32006]
en: Favourite
sk: Obľúbené

[ctx: #32014]
en: Videos
sk: Videá

[ctx: #32015]
en: Movies
sk: Filmy

[ctx: #32016]
en: TV Shows
sk: Seriály

[ctx: #32017]
en: Live TV
sk: Živé TV vysielanie

[ctx: #32019]
en: Music
sk: Hudba

[ctx: #32020]
en: Pictures
sk: Obrázky

[ctx: #32021]
en: Programs
sk: Programy

[ctx: #32022]
en: Live TV
sk: Živé TV vysielanie

[ctx: #32023]
en: Timers
sk: Časovač

[ctx: #32031]
en: Music Library
sk: Hudobná knižnica

[ctx: #32032]
en: Play DVD
sk: Prehrať DVD

[ctx: #32041]
en: Action
sk: Akcia

[ctx: #32044]
en: Select widget
sk: Vyberte widget

[ctx: #32050]
en: Default
sk: Predvolené

[ctx: #32053]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: #32061]
en: Display
sk: Obrazovka

[ctx: #32062]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: #32087]
en: Radio
sk: Rádio

[ctx: #32088]
en: Channels
sk: Kanály

[ctx: #32096]
en: Browse...
sk: Prechádzať...
