XBMC Addons - en to sv translation catalogue (89 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
sv: Lägg till

[ctx: #32001]
en: Delete
sv: Ta bort

[ctx: #32002]
en: Move Up
sv: Flytta upp

[ctx: #32003]
en: Move Down
sv: Flytta ned

[ctx: #32004]
en: Video Playlist
sv: Spellista (Video)

[ctx: #32005]
en: Music Playlist
sv: Spellista (Musik)

[ctx: #32006]
en: Favourite
sv: Favorit

[ctx: #32007]
en: Add-On
sv: Tillägg

[ctx: #32008]
en: Mixed Playlist
sv: Blandad spellista

[ctx: #32010]
en: Video Add-On
sv: Videotillägg

[ctx: #32011]
en: Music Add-On
sv: Musiktillägg

[ctx: #32012]
en: Picture Add-On
sv: Bildtillägg

[ctx: #32013]
en: <None>
sv: <Ingen>

[ctx: #32014]
en: Videos
sv: VIDEO

[ctx: #32017]
en: Live TV
sv: Live-TV

[ctx: #32018]
en: Music Videos
sv: Musikvideor

[ctx: #32019]
en: Music
sv: Musik

[ctx: #32020]
en: Pictures
sv: BILDER

[ctx: #32022]
en: Live TV
sv: Live-TV

[ctx: #32024]
en: Custom shortcut
sv: Egen genväg

[ctx: #32025]
en: Set label
sv: Ange etikett

[ctx: #32026]
en: Set thumbnail
sv: Ange miniatyr

[ctx: #32027]
en: Change action
sv: Egen åtgärd

[ctx: #32028]
en: Reset shortcuts
sv: Återställ genvägar

[ctx: #32029]
en: Common
sv: Allmänna

[ctx: #32030]
en: Video Library
sv: Videobibliotek

[ctx: #32031]
en: Music Library
sv: Musikbibliotek

[ctx: #32032]
en: Play DVD
sv: Spela DVD

[ctx: #32033]
en: Eject tray
sv: Mata ut

[ctx: #32034]
en: Common Shortcut
sv: Vanlig genväg

[ctx: #32035]
en: Choose which items to display on the Main Menu
sv: Välj vilka objekt som skall visas på huvudmenyn

[ctx: #32036]
en: Choose shortcuts for ::MENUNAME::
sv: Välj genvägar för ::MENUNAME::

[ctx: #32037]
en: Reset all shortcuts
sv: Återställ alla genvägar

[ctx: #32038]
en: Are you sure you want to reset all shortcuts back to default?
sv: Är du säker på att återställa alla genvägar?

[ctx: #32039]
en: Pick widget for ::MENUNAME::
sv: Välj widget för ::MENUNAME::

[ctx: #32040]
en: Playlist
sv: Spellista

[ctx: #32041]
en: Action
sv: Aktion

[ctx: #32042]
en: Unknown video node
sv: Okänd videonod

[ctx: #32043]
en: Choose shortcut category
sv: Välj genvägskategori

[ctx: #32044]
en: Select widget
sv: Välj widget

[ctx: #32045]
en: Select background
sv: Välj bakgrund

[ctx: #32046]
en: Update video library
sv: Uppdatera videobibliotek

[ctx: #32047]
en: Update audio library
sv: Uppdatera musikbibliotek

[ctx: #32048]
en: Choose shortcut
sv: Välj genväg

[ctx: #32049]
en: Building menu...
sv: Skapar meny...

[ctx: #32050]
en: Default
sv: Standard

[ctx: #32051]
en: Single image
sv: Enskild bild

[ctx: #32052]
en: Multi-image
sv: Multi-bild

[ctx: #32053]
en: None
sv: Ingen

[ctx: #32054]
en: Kodi Command
sv: Kodi-kommando

[ctx: #32055]
en: Clean video library
sv: Rensa videobibliotek

[ctx: #32056]
en: Clean audio library
sv: Rensa ljudbibliotek

[ctx: #32057]
en: Kodi Commands
sv: Kodi-kommandon

[ctx: #32058]
en: Create shortcut to here
sv: Skapa genväg hit

[ctx: #32059]
en: Skin Playlist
sv: Skalspellista

[ctx: #32060]
en: Do you want to play this playlist, or display it?
sv: Vill du spela den här spellistan, eller visa den?

[ctx: #32061]
en: Display
sv: Visa

[ctx: #32062]
en: Play
sv: Spela

[ctx: #32063]
en: Getting directory listing...
sv: Hämtar kataloglista

[ctx: #32064]
en: No Shortcuts
sv: Inga genvägar

[ctx: #32065]
en: There are no shortcuts available for the category that you choose.
sv: Det finns inga genvägar tillgängliga för kategorin som du har valt.

[ctx: #32066]
en: Last TV channel
sv: Senaste TV kanalen

[ctx: #32067]
en: Last radio channel
sv: Senaste radiokanalen

[ctx: #32068]
en: Last channel
sv: Senaste kanalen

[ctx: #32069]
en: Video Source
sv: Videokälla

[ctx: #32071]
en: Customize Main Menu
sv: Anpassa huvudmenyn

[ctx: #32072]
en: Customize Submenu
sv: Anpassa undermenyn

[ctx: #32073]
en: Music Source
sv: Musikkälla

[ctx: #32074]
en: Library Sources
sv: Bibliotekskällor

[ctx: #32075]
en: Sources
sv: Källor

[ctx: #32076]
en: TV Channel
sv: TV kanal

[ctx: #32077]
en: Radio Channel
sv: Radiokanal

[ctx: #32078]
en: Display...
sv: Visa...

[ctx: #32079]
en: Files view
sv: Filvisning

[ctx: #32081]
en: Movies not in this source
sv: Filmer ej i denna källa

[ctx: #32082]
en: TV Shows not in this source
sv: Serier ej i denna källa

[ctx: #32083]
en: Music Videos not in this source
sv: Musikvideos ej i denna källa

[ctx: #32084]
en: Songs not in this source
sv: Låtar ej i denna källa

[ctx: #32085]
en: Albums not in this source
sv: Album ej i denna källa

[ctx: #32086]
en: Mixed content not in this source
sv: Blandat innehåll ej i denna källa

[ctx: #32088]
en: Channels
sv: Kanaler

[ctx: #32089]
en: Picture Source
sv: Bildskälla

[ctx: #32090]
en: The item has been added to the menu
sv: Objektet har lagts till i menyn

[ctx: #32091]
en: Unable to add item to the menu. Please check log for errors.
sv: Kunde inte lägga till objektet till menyn. Vänligen kontrollera loggen efter fel.

[ctx: #32092]
en: Unable to build menu.
sv: Kunde inte skapa meny.

[ctx: #32093]
en: Upload debug log to Kodilogs.com?
sv: Ladda upp debug-loggen till Kodilogs.com?

[ctx: #32094]
en: Install Kodi Log Uploader to easily provide a debug log.
sv: Installera Kodi Log Uploader för att tillhandahålla en debuglogg.

[ctx: #32095]
en: Choose default action for main menu item
sv: Välj ett standardbeteende för menyobjekt

[ctx: #32096]
en: Browse...
sv: Bläddra...
