XBMC Addons - en to ta_IN translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
ta_IN: சேர்

[ctx: #32001]
en: Delete
ta_IN: நீக்கு

[ctx: #32014]
en: Videos
ta_IN: நிகழ்படம்

[ctx: #32015]
en: Movies
ta_IN: திரைப்படங்கள்

[ctx: #32017]
en: Live TV
ta_IN: நேரடி தொலைக்காட்சி

[ctx: #32019]
en: Music
ta_IN: இசை

[ctx: #32020]
en: Pictures
ta_IN: படங்கள்

[ctx: #32021]
en: Programs
ta_IN: நிரல்கள்

[ctx: #32022]
en: Live TV
ta_IN: நேரடி தொலைக்காட்சி

[ctx: #32023]
en: Timers
ta_IN: டைமர்

[ctx: #32040]
en: Playlist
ta_IN: பட்டியல்

[ctx: #32050]
en: Default
ta_IN: இயல்புநிலை

[ctx: #32053]
en: None
ta_IN: எதுவுமில்லை

[ctx: #32061]
en: Display
ta_IN: காட்சி

[ctx: #32062]
en: Play
ta_IN: வாசி

[ctx: #32087]
en: Radio
ta_IN: வானொலி

[ctx: #32088]
en: Channels
ta_IN: சேனல்கள்

[ctx: #32096]
en: Browse...
ta_IN: உலாவு...
