XBMC Addons - en to uk translation catalogue (20 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
uk: Додати

[ctx: #32001]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: #32014]
en: Videos
uk: Відео

[ctx: #32015]
en: Movies
uk: Фільми

[ctx: #32017]
en: Live TV
uk: ТБ

[ctx: #32019]
en: Music
uk: Музика

[ctx: #32020]
en: Pictures
uk: Фото

[ctx: #32021]
en: Programs
uk: Програми

[ctx: #32022]
en: Live TV
uk: ТБ

[ctx: #32023]
en: Timers
uk: Таймер

[ctx: #32030]
en: Video Library
uk: Бібліотека відео

[ctx: #32031]
en: Music Library
uk: Бібліотека музики

[ctx: #32040]
en: Playlist
uk: Список відтворювання

[ctx: #32050]
en: Default
uk: За промовчанням

[ctx: #32053]
en: None
uk: Ні

[ctx: #32061]
en: Display
uk: Екран

[ctx: #32062]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: #32087]
en: Radio
uk: Радіо

[ctx: #32088]
en: Channels
uk: Канали

[ctx: #32096]
en: Browse...
uk: Огляд…
