XBMC Addons - en to vi_VN translation catalogue (11 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
vi_VN: Xóa

[ctx: #32014]
en: Videos
vi_VN: Video

[ctx: #32017]
en: Live TV
vi_VN: TV trực tuyến

[ctx: #32018]
en: Music Videos
vi_VN: Video clip

[ctx: #32020]
en: Pictures
vi_VN: Hình ảnh

[ctx: #32021]
en: Programs
vi_VN: Chương trình

[ctx: #32022]
en: Live TV
vi_VN: TV trực tuyến

[ctx: #32023]
en: Timers
vi_VN: Thời gian

[ctx: #32053]
en: None
vi_VN: Không

[ctx: #32062]
en: Play
vi_VN: Chạy

[ctx: #32088]
en: Channels
vi_VN: Kênh
