XBMC Addons - en to cy translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32014]
en: Videos
cy: Fideo

[ctx: #32017]
en: Live TV
cy: Teledu

[ctx: #32022]
en: Live TV
cy: Teledu

[ctx: #32053]
en: None
cy: Dim

[ctx: #32088]
en: Channels
cy: Sianeli
