XBMC Addons - en to hr translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
hr: Preporučeno

[ctx: #32002]
en: Random Items
hr: Naizmjenične stavke

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
hr: Naizmjenično vrijeme (minute)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
hr: Koristi mape sezona

[ctx: #32006]
en: Use timer
hr: Koristi zakazano vrijeme

[ctx: #32007]
en: After database update
hr: Nakon ažuriranja baze podataka

[ctx: #32008]
en: Update method
hr: Način ažuriranja

[ctx: #32009]
en: Recent Items
hr: Nedavne stavke

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
hr: Ažuriraj svaki puta kad pokrenete u početni zaslon

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
hr: Samo nereproducirane i nedovršene

[ctx: #32012]
en: General
hr: Općenito

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
hr: Prikaži kratak sadržaja nepogledanih stavki

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
hr: * Skriveno da ne pokvari ugođaj *
