XBMC Addons - en to da translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
da: Anbefalede

[ctx: #32002]
en: Random Items
da: Tilfældige Emner

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
da: Tilfældig tid (minutter)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
da: Anvend sæsonmapper

[ctx: #32006]
en: Use timer
da: Anvend timer

[ctx: #32007]
en: After database update
da: Efter databaseopdatering

[ctx: #32008]
en: Update method
da: Opdateringsmetode

[ctx: #32009]
en: Recent Items
da: Nylige Emner

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
da: Opdater hver gang hjemmeskærmen besøges

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
da: Kun uafspillede og ufærdige

[ctx: #32012]
en: General
da: Generelt

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
da: Vis handling for 'ikke sete'

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
da: * Skjult for at undgå spoilere *
