XBMC Addons - en to nl translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
nl: Aangeraden

[ctx: #32002]
en: Random Items
nl: Willekeurige items

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
nl: Willekeurigheid tijd (minuten)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
nl: Gebruik seizoen folders

[ctx: #32006]
en: Use timer
nl: Gebruik timer

[ctx: #32007]
en: After database update
nl: Na een bibliotheek update

[ctx: #32008]
en: Update method
nl: Update methode

[ctx: #32009]
en: Recent Items
nl: Recente items

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
nl: Update elke keer wanneer je het start scherm opent

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
nl: Alleen de niet afgespeelde en onvolledige

[ctx: #32012]
en: General
nl: Gebruik Media Overlays

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
nl: Plot van niet bekeken video's weergeven

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
nl: * Verborgen om plot niet te verklappen *
