XBMC Addons - en to el translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
el: Προτεινόμενα

[ctx: #32002]
en: Random Items
el: Τυχαία Αντικείμενα

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
el: Χρόνος τυχαίων (λεπτά)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
el: Χρήση φακέλων κύκλων

[ctx: #32006]
en: Use timer
el: Χρήση χρονοδιακόπτη

[ctx: #32007]
en: After database update
el: Μετά την ενημέρωση της βάσης δεδομένων

[ctx: #32008]
en: Update method
el: Μέθοδος ενημέρωσης

[ctx: #32009]
en: Recent Items
el: Πρόσφατα Αντικείμενα

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
el: Ενημέρωση με κάθε άνοιγμα της αρχικής οθόνης

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
el: Μόνο τα μη αναπαραχθέντα/ολοκληρωμένα

[ctx: #32012]
en: General
el: Γενικά

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
el: Εμφάνιση πλοκής στα μη προβληθέντα

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
el: * Απόκρυψη για αποφυγή spoiler *
