XBMC Addons - en to hu translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
hu: Ajánlott

[ctx: #32002]
en: Random Items
hu: Véletlenszerű elemek

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
hu: Keverési idő (perc)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
hu: Használjon évad mappákat

[ctx: #32006]
en: Use timer
hu: Használjon időzítőt

[ctx: #32007]
en: After database update
hu: Adatbázis frissítés után

[ctx: #32008]
en: Update method
hu: Frissítési módszer

[ctx: #32009]
en: Recent Items
hu: Aktuális elemek

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
hu: Frissítsen minden alkalommal, amikor a kezdőlapra lép

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
hu: Csak lejátszatlan és befejezetlen

[ctx: #32012]
en: General
hu: Menük

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
hu: Tartalom megjelenítése nem látott filmek esetén

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
hu: * Elrejtve, spoiler-védelem miatt *
