XBMC Addons - en to it translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
it: Raccomandato

[ctx: #32002]
en: Random Items
it: Oggetti random

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
it: Tempo per Randomizzazione (minuti)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
it: Usa cartelle stagioni

[ctx: #32006]
en: Use timer
it: Usa il timer

[ctx: #32007]
en: After database update
it: Dopo l'aggiornamento db

[ctx: #32008]
en: Update method
it: Metodo aggiornamento

[ctx: #32009]
en: Recent Items
it: Elementi Recenti

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
it: Aggiorna ogni volta che entri nella schermata "home"

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
it: Solo non visti e non finiti

[ctx: #32012]
en: General
it: Menu

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
it: Mostra la trama per gli elementi non visti

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
it: * Nascosto per prevenire gli spoilers *
