XBMC Addons - en to pl translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
pl: Polecane

[ctx: #32002]
en: Random Items
pl: Losowe elementy

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
pl: Losowy czas (minuty)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
pl: Użyj folderów sezonów

[ctx: #32006]
en: Use timer
pl: Użyj wyłącznika czasowego

[ctx: #32007]
en: After database update
pl: Po aktualizacji bazy danych

[ctx: #32008]
en: Update method
pl: Metoda aktualizacji

[ctx: #32009]
en: Recent Items
pl: Ostatnie przedmioty

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
pl: Aktualizuj za każdym razem po wejściu do głównego menu

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
pl: Tylko nieodtworzone i nieobejrzane

[ctx: #32012]
en: General
pl: Korzystanie z mediów Nakladki

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
pl: Wyświetlanie opisów nieobejrzanych pozycji

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
pl: * Ukryte. Poznanie fabuły psuje przyjemność oglądania *
