XBMC Addons - en to pt_BR translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
pt_BR: Recomendados

[ctx: #32002]
en: Random Items
pt_BR: Randomizar itens

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
pt_BR: Tempo para randomizar (em minutos)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
pt_BR: Usar pastas de temporadas

[ctx: #32006]
en: Use timer
pt_BR: Usar agendador

[ctx: #32007]
en: After database update
pt_BR: Após atualizar banco de dados

[ctx: #32008]
en: Update method
pt_BR: Método de atualização

[ctx: #32009]
en: Recent Items
pt_BR: Itens recentes

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
pt_BR: Atualizar cada vez que entrar na tela inicial

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
pt_BR: Somente não-reproduzidos e não-finalizados

[ctx: #32012]
en: General
pt_BR: Geral

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
pt_BR: Exibir enredo para itens não-vistos

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
pt_BR: * Escondido para prevenir créditos (spoilers) *
