XBMC Addons - en to pt translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
pt: Recomendados

[ctx: #32002]
en: Random Items
pt: Itens Aleatórios

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
pt: Aleatorizar tempo (minutos)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
pt: Usar pastas de temporadas

[ctx: #32006]
en: Use timer
pt: Usar temporizador

[ctx: #32007]
en: After database update
pt: Após actualizar a base de daods

[ctx: #32008]
en: Update method
pt: Método de actualização

[ctx: #32009]
en: Recent Items
pt: Itens Recentes

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
pt: Actualizar cada vez que entra no ecrã inicial

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
pt: Apenas não-reproduzidos e incompletos

[ctx: #32012]
en: General
pt: Menus

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
pt: Mostrar enredo para itens não vistos

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
pt: * Oculto, para prevenir spoilers *
