XBMC Addons - en to ru translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
ru: Рекомендуем

[ctx: #32002]
en: Random Items
ru: Случайные

[ctx: #32012]
en: General
ru: Использовать медиа обложки

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
ru: Показывать сюжет для непросмотренного

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
ru: * Скрыто, чтобы избежать спойлеров *
