XBMC Addons - en to sk translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
sk: Odporúčané

[ctx: #32002]
en: Random Items
sk: Náhodné položky

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
sk: Náhodný čas (minúty)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
sk: Použiť priečinky sérií

[ctx: #32006]
en: Use timer
sk: Použiť časovač

[ctx: #32007]
en: After database update
sk: Po aktualizácii databázy

[ctx: #32008]
en: Update method
sk: Metóda aktualizácie

[ctx: #32009]
en: Recent Items
sk: Nedávne položky

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
sk: Aktualizovať vždy pri otvorení domácej obrazovky

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
sk: Len neprehraté a nedokončené

[ctx: #32012]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
sk: Zobrazovať obsah pre nevidené videá

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
sk: * nezobrazené pre spoilery *
