XBMC Addons - en to sv translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
sv: Rekommenderad

[ctx: #32002]
en: Random Items
sv: Slumpmässiga objekt

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
sv: Slumpmässig tid (minuter)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
sv: Använd säsongsmappar

[ctx: #32006]
en: Use timer
sv: Använd timer

[ctx: #32007]
en: After database update
sv: Efter databasuppdatering

[ctx: #32008]
en: Update method
sv: Uppdateringsmetod

[ctx: #32009]
en: Recent Items
sv: Nyligen använda objekt

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
sv: Uppdatera varje gång du går till hemskärmen

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
sv: Endast inte spelade och inte färdiga

[ctx: #32012]
en: General
sv: Använd Media Overlays

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
sv: Visa handling för osedda objekt

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
sv: * Dold för att inte förstöra handlingen *
