KODI Skins - en to ar_SA translation catalogue (34 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
ar_SA: خيارات العرض

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
ar_SA: Fanart إخفاء خلفية

[ctx: #31244]
en: Playing
ar_SA: يشتغل الان

[ctx: #31250]
en: Current Selected
ar_SA: مختارة حاليا

[ctx: #31275]
en: Multi Image
ar_SA: عدة صورة

[ctx: #31277]
en: Item
ar_SA: بند

[ctx: #31281]
en: Items
ar_SA: صفحة

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
ar_SA: ملصق التفاف

[ctx: #31284]
en: Single Image
ar_SA: صورة واحدة

[ctx: #31285]
en: List
ar_SA: قائمة

[ctx: #31286]
en: Banner
ar_SA: Coverflow

[ctx: #31287]
en: Banner
ar_SA: Collide

[ctx: #31289]
en: Files
ar_SA: ملفات

[ctx: #31334]
en: Trailers
ar_SA: فيلم قصير

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
ar_SA: ترجمة محلية متوفرة

[ctx: #31423]
en: Author
ar_SA: الكاتب

[ctx: #31441]
en: Hide
ar_SA: إخفاء

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
ar_SA: شاشة كاملة

[ctx: #31451]
en: Recommended
ar_SA: موصى به

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
ar_SA: الاختصارات

[ctx: #31460]
en: Games
ar_SA: ​​الألعاب

[ctx: #31468]
en: Services
ar_SA: الخدمات

[ctx: #31469]
en: Appearance
ar_SA: المظهر

[ctx: #31601]
en: Live TV
ar_SA: تي في مباشر

[ctx: #31605]
en: Add Group
ar_SA: إضافة مجموعة

[ctx: #31606]
en: Rename Group
ar_SA: إعادة تسمية مجموعة

[ctx: #31607]
en: Delete Group
ar_SA: حذف مجموعة

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
ar_SA: جدول الزمن

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
ar_SA: 36 hour توقعات طقس

[ctx: #31703]
en: Pressure
ar_SA: الضغط

[ctx: #31704]
en: Clouds
ar_SA: :غائم

[ctx: #31706]
en: Maximum
ar_SA: أقصى حد

[ctx: #31709]
en: Precipitation
ar_SA: هطول

[ctx: #31717]
en: Precip
ar_SA: هطول
