KODI Skins - en to bg_BG translation catalogue (77 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
bg_BG: Визуални настройки

[ctx: #31004]
en: Debug
bg_BG: Дебъг

[ctx: #31007]
en: ON
bg_BG: Вкл.

[ctx: #31009]
en: Browser
bg_BG: Браузър

[ctx: #31010]
en: N/A
bg_BG: Няма данни

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
bg_BG: Скривай фоновия фен-арт

[ctx: #31054]
en: Logo
bg_BG: Лого

[ctx: #31060]
en: Show Recently Added Items
bg_BG: Показвай последно добавените елементи

[ctx: #31108]
en: Enable Debug Mode
bg_BG: Включи режима "дебъг"

[ctx: #31118]
en: Filemanager
bg_BG: Диспечер на файлове

[ctx: #31127]
en: TvTunes Downloader
bg_BG: Свали мелодии

[ctx: #31183]
en: Viewtype
bg_BG: Изглед

[ctx: #31208]
en: Last Updated:
bg_BG: Последно обновяване:

[ctx: #31244]
en: Playing
bg_BG: Възпроизвеждане

[ctx: #31249]
en: System Music Files
bg_BG: Музикални файлове (системни)

[ctx: #31250]
en: Current Selected
bg_BG: Избрано

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
bg_BG: Текущ плейлист

[ctx: #31270]
en: Enable Custom Button
bg_BG: Включи персоналния бутон

[ctx: #31271]
en: Favourite
bg_BG: Любими

[ctx: #31275]
en: Multi Image
bg_BG: Няколко картини

[ctx: #31277]
en: Item
bg_BG: Елемент

[ctx: #31278]
en: Open Playlist
bg_BG: Отвори плейлиста

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
bg_BG: Запиши плейлиста

[ctx: #31280]
en: Close Playlist
bg_BG: Затвори плейлиста

[ctx: #31281]
en: Items
bg_BG: Елемента

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
bg_BG: Плакати-поредица

[ctx: #31284]
en: Single Image
bg_BG: Една картина

[ctx: #31285]
en: List
bg_BG: Списък

[ctx: #31286]
en: Banner
bg_BG: Банер

[ctx: #31289]
en: Files
bg_BG: Файлове

[ctx: #31291]
en: Landscape
bg_BG: Портретен изглед

[ctx: #31298]
en: Panel Square
bg_BG: Панел с квадрати

[ctx: #31299]
en: Min
bg_BG: Мин

[ctx: #31319]
en: Default Lyrics script
bg_BG: Стандартна добавка за лирики

[ctx: #31328]
en: Show Random Items
bg_BG: Показвай произволни елементи

[ctx: #31330]
en: Scripts/Extras
bg_BG: Скриптове/Екстри

[ctx: #31332]
en: Enable Extra Fanart
bg_BG: Включи допълнителния фен-арт

[ctx: #31334]
en: Trailers
bg_BG: Трейлъри

[ctx: #31336]
en: Enable Kiosk mode
bg_BG: Включи kiosk режима

[ctx: #31403]
en: Hide Media Flags
bg_BG: Скривай медийните флагове

[ctx: #31405]
en: Hide Movie Taglines
bg_BG: Скриван слогана на филмите

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
bg_BG: Локално са налични субтитри

[ctx: #31414]
en: Gallery
bg_BG: Галерия

[ctx: #31415]
en: Square
bg_BG: Квадрат

[ctx: #31423]
en: Author
bg_BG: Автор

[ctx: #31424]
en: Poster & Fanart
bg_BG: Плакат и фен-арт

[ctx: #31428]
en: TV Guide
bg_BG: ТВ справочник

[ctx: #31437]
en: Enable TV Tunes script
bg_BG: Възпроизвеждай мелодии в библиотеката (добавка TvTunes)

[ctx: #31438]
en: Recent
bg_BG: Последни

[ctx: #31439]
en: Banner & Poster
bg_BG: Банер и плакат

[ctx: #31440]
en: View Types
bg_BG: Изгледи

[ctx: #31441]
en: Hide
bg_BG: Скрий

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
bg_BG: На целия екран

[ctx: #31449]
en: Show Recommended Items
bg_BG: Показвай препоръчаните елементи

[ctx: #31451]
en: Recommended
bg_BG: Препоръчано

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
bg_BG: Преки пътища

[ctx: #31460]
en: Games
bg_BG: Игри

[ctx: #31465]
en: Clean Library
bg_BG: Почистване на библиотеката

[ctx: #31468]
en: Services
bg_BG: Услуги

[ctx: #31469]
en: Appearance
bg_BG: Изглед

[ctx: #31472]
en: Ended
bg_BG: Край

[ctx: #31601]
en: Live TV
bg_BG: Телевизия

[ctx: #31605]
en: Add Group
bg_BG: Добавяне на гупа

[ctx: #31606]
en: Rename Group
bg_BG: Преименувай групата

[ctx: #31607]
en: Delete Group
bg_BG: Изтрий групата

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
bg_BG: График

[ctx: #31700]
en: 7 Day Forecast
bg_BG: 7 дневна прогноза

[ctx: #31701]
en: 12 Hour Forecast
bg_BG: 12 часова прогноза

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
bg_BG: 36 часова прогноза

[ctx: #31703]
en: Pressure
bg_BG: Налягане

[ctx: #31704]
en: Clouds
bg_BG: Облачност

[ctx: #31706]
en: Maximum
bg_BG: Максимално

[ctx: #31709]
en: Precipitation
bg_BG: Валежи

[ctx: #31711]
en: Show weather forecast on home screen
bg_BG: Показвай метеорологична прогноза на началния екран

[ctx: #31715]
en: Icon
bg_BG: Икона

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
bg_BG: Тапет

[ctx: #31717]
en: Precip
bg_BG: Преваляване
