KODI Skins - en to bs_BA translation catalogue (12 entries)

[ctx: #31285]
en: List
bs_BA: Spisak

[ctx: #31286]
en: Banner
bs_BA: Prekriven

[ctx: #31289]
en: Files
bs_BA: Datoteke

[ctx: #31334]
en: Trailers
bs_BA: Najava

[ctx: #31423]
en: Author
bs_BA: Autor

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
bs_BA: Prečice

[ctx: #31460]
en: Games
bs_BA: Igre

[ctx: #31468]
en: Services
bs_BA: Usluge

[ctx: #31469]
en: Appearance
bs_BA: Prikazivanje

[ctx: #31601]
en: Live TV
bs_BA: TV

[ctx: #31704]
en: Clouds
bs_BA: oblačno

[ctx: #31709]
en: Precipitation
bs_BA: Obilne padavine
