KODI Skins - en to cy_GB translation catalogue (28 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
cy_GB: Gweld Dewisiadau

[ctx: #31004]
en: Debug
cy_GB: Dadfygio

[ctx: #31010]
en: N/A
cy_GB: Dim

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
cy_GB: Cuddio Celf Cefndir Selogion

[ctx: #31244]
en: Playing
cy_GB: Chwarae

[ctx: #31250]
en: Current Selected
cy_GB: Dewis Cyfredol

[ctx: #31281]
en: Items
cy_GB: Eitem

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
cy_GB: Amlapio Posteri

[ctx: #31285]
en: List
cy_GB: Rhestr

[ctx: #31286]
en: Banner
cy_GB: Llif Cloriau

[ctx: #31289]
en: Files
cy_GB: Ffeiliau

[ctx: #31334]
en: Trailers
cy_GB: Rhaghysbyseb

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
cy_GB: Isdeitlau lleol ar gael

[ctx: #31423]
en: Author
cy_GB: Awdur

[ctx: #31441]
en: Hide
cy_GB: Cuddio

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
cy_GB: Sgrin Lawn

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
cy_GB: Llwybrau Byr

[ctx: #31460]
en: Games
cy_GB: Gemau

[ctx: #31468]
en: Services
cy_GB: Gwasanaethau

[ctx: #31469]
en: Appearance
cy_GB: Gwedd

[ctx: #31601]
en: Live TV
cy_GB: Teledu

[ctx: #31605]
en: Add Group
cy_GB: Pob Grŵp

[ctx: #31606]
en: Rename Group
cy_GB: Ailenwi Grŵp

[ctx: #31607]
en: Delete Group
cy_GB: Dileu Grŵp

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
cy_GB: Amser Amserydd

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
cy_GB: Rhagolygon 36 Awr

[ctx: #31703]
en: Pressure
cy_GB: Pwysedd

[ctx: #31706]
en: Maximum
cy_GB: Mwyaf
