KODI Skins - en to fo_FO translation catalogue (21 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
fo_FO: Vísimøguleikar

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
fo_FO: Goym bakgrund av fjepparatilfari

[ctx: #31244]
en: Playing
fo_FO: Spæli

[ctx: #31281]
en: Items
fo_FO: Lutir

[ctx: #31285]
en: List
fo_FO: Listi

[ctx: #31289]
en: Files
fo_FO: Fílir

[ctx: #31423]
en: Author
fo_FO: Rithøvundur

[ctx: #31441]
en: Hide
fo_FO: Goym

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
fo_FO: Fullan skerm

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
fo_FO: Snarvegir

[ctx: #31460]
en: Games
fo_FO: Spøl

[ctx: #31468]
en: Services
fo_FO: Tænastur

[ctx: #31601]
en: Live TV
fo_FO: Beinleiðis sjónvarp

[ctx: #31605]
en: Add Group
fo_FO: Stovna bólk

[ctx: #31606]
en: Rename Group
fo_FO: Broyt bólk

[ctx: #31607]
en: Delete Group
fo_FO: Strika bólk

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
fo_FO: Tíðarætlan

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
fo_FO: 36 tíma forsøgn

[ctx: #31704]
en: Clouds
fo_FO: Skýggj

[ctx: #31709]
en: Precipitation
fo_FO: Avfall

[ctx: #31717]
en: Precip
fo_FO: Avfall
