KODI Skins - en to hi_IN translation catalogue (16 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
hi_IN: विकल्प देखे

[ctx: #31054]
en: Logo
hi_IN: प्रतीक

[ctx: #31244]
en: Playing
hi_IN: वादन

[ctx: #31271]
en: Favourite
hi_IN: मनपसंद

[ctx: #31277]
en: Item
hi_IN: वस्तु

[ctx: #31281]
en: Items
hi_IN: वस्तुए

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
hi_IN: पोस्टर कवर

[ctx: #31284]
en: Single Image
hi_IN: एक चित्र

[ctx: #31285]
en: List
hi_IN: सूची

[ctx: #31289]
en: Files
hi_IN: फ़ाइलें

[ctx: #31423]
en: Author
hi_IN: रचयिता

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
hi_IN: लघु पाथें

[ctx: #31468]
en: Services
hi_IN: सेवाएँ

[ctx: #31469]
en: Appearance
hi_IN: दिखावट

[ctx: #31704]
en: Clouds
hi_IN: बादल

[ctx: #31715]
en: Icon
hi_IN: प्रतीक
