KODI Skins - en to my_MM translation catalogue (22 entries)

[ctx: #31004]
en: Debug
my_MM: အပြစ်ရှာဖွေရန်

[ctx: #31244]
en: Playing
my_MM: ဖွင့်နေပါသည်။

[ctx: #31250]
en: Current Selected
my_MM: ယခုရွေးထားသော

[ctx: #31281]
en: Items
my_MM: အမျိုးအစားများ

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
my_MM: ပိုစတာ

[ctx: #31285]
en: List
my_MM: စာရင်း

[ctx: #31289]
en: Files
my_MM: ဖိုင်များ

[ctx: #31334]
en: Trailers
my_MM: ကြော်ငြာများ

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
my_MM: Local စာတန်းထိုး များရနိုင်ပါသည်။

[ctx: #31423]
en: Author
my_MM: ရေးသားသူ

[ctx: #31441]
en: Hide
my_MM: ဖျောက်ထားမည်

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
my_MM: စခရင်မျက်နှာပြင်အပြည့်

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
my_MM: အမြန်ခလုတ်များ

[ctx: #31460]
en: Games
my_MM: ကစားနည်းများ

[ctx: #31468]
en: Services
my_MM: ဆားဗစ်များ

[ctx: #31469]
en: Appearance
my_MM: အပြင်အဆင်

[ctx: #31605]
en: Add Group
my_MM: အုပ်စုပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #31606]
en: Rename Group
my_MM: အုပ်စုအမည်ပြောင်းမည်

[ctx: #31607]
en: Delete Group
my_MM: အုပ်စုဖျက်မည်

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
my_MM: ၃၆ နာရီ အကြိုခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31704]
en: Clouds
my_MM: တိမ်များ

[ctx: #31706]
en: Maximum
my_MM: အမြင့်ဆုံး
