KODI Skins - en to nb_NO translation catalogue (110 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
nb_NO: Visningsalternativer

[ctx: #31002]
en: Home Artwork
nb_NO: Hovedsideillustrasjoner

[ctx: #31004]
en: Debug
nb_NO: Feilsøk

[ctx: #31005]
en: Enable auto scrolling for text that does not fit on-screen
nb_NO: Aktiver autoskrolling for tekst som ikke passer på skjermen

[ctx: #31006]
en: Shorter delay before auto scrolling
nb_NO: Kortere pause før autoskrolling

[ctx: #31007]
en: ON
nb_NO: PÅ

[ctx: #31009]
en: Browser
nb_NO: Nettleser

[ctx: #31012]
en: Increase Star Rating
nb_NO: Øk stjernerating

[ctx: #31013]
en: Select Weather icons
nb_NO: Velg værikoner

[ctx: #31014]
en: Select Weather fanart
nb_NO: Velg brukerkunstbidrag for vær

[ctx: #31015]
en: Select Studio Logo icons
nb_NO: Velg ikoner for studiologo

[ctx: #31016]
en: Select Record Label icons
nb_NO: Velg ikoner for albumomslag

[ctx: #31017]
en: Select Language Flag icons
nb_NO: Velg ikoner for språkflagg

[ctx: #31018]
en: Show User Rating instead of scraped Rating in Media Flag
nb_NO: Velg brukerpoengsum istedenfor innhentet poenggivining i mediaflagg

[ctx: #31021]
en: Decrease Star Rating
nb_NO: Senk stjernerating

[ctx: #31024]
en: Icon Home layout
nb_NO: Utseende på hovedsidens ikoner

[ctx: #31031]
en: Hide Movie Watched Status
nb_NO: Skjul vist-status for filmer

[ctx: #31032]
en: Hide TV Watched Status
nb_NO: Skjul vist-markering for TV Serier

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
nb_NO: Gjem fanart bakgrunn

[ctx: #31037]
en: Stretch background fanart to fit into viewable area
nb_NO: Strekk brukerkunstbidrag-bakgrunn til det dekker synlig område

[ctx: #31118]
en: Filemanager
nb_NO: Filutforsker

[ctx: #31133]
en: Mute
nb_NO: Demp

[ctx: #31136]
en: Video Info
nb_NO: Videoinfo

[ctx: #31137]
en: Audio Info
nb_NO: Lydinfo

[ctx: #31138]
en: System Info
nb_NO: Systeminfo

[ctx: #31139]
en: Video decoder
nb_NO: Videodekoder

[ctx: #31140]
en: Pixel format
nb_NO: Pikselformat

[ctx: #31141]
en: Audio channels
nb_NO: Lydkanaler

[ctx: #31143]
en: Memory used
nb_NO: Brukt minne:

[ctx: #31183]
en: Viewtype
nb_NO: Visningstype

[ctx: #31207]
en: Current
nb_NO: Gjeldende

[ctx: #31208]
en: Last Updated:
nb_NO: Sist oppdatert:

[ctx: #31210]
en: Default Home layout
nb_NO: Forvalgt hjemmeoppsett

[ctx: #31244]
en: Playing
nb_NO: Spiller

[ctx: #31250]
en: Current Selected
nb_NO: Valgt nå

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
nb_NO: Gjeldende spilleliste

[ctx: #31270]
en: Enable Custom Button
nb_NO: Skru på egendefinert knapp

[ctx: #31271]
en: Favourite
nb_NO: Favoritt

[ctx: #31275]
en: Multi Image
nb_NO: Multibilde

[ctx: #31277]
en: Item
nb_NO: Element

[ctx: #31278]
en: Open Playlist
nb_NO: Åpne spilleliste

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
nb_NO: Lagre spilleliste

[ctx: #31280]
en: Close Playlist
nb_NO: Lukk spilleliste

[ctx: #31281]
en: Items
nb_NO: Objekter

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
nb_NO: Plakat

[ctx: #31284]
en: Single Image
nb_NO: Enkeltbilde

[ctx: #31285]
en: List
nb_NO: Liste

[ctx: #31289]
en: Files
nb_NO: Filer

[ctx: #31291]
en: Landscape
nb_NO: Landskap

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
nb_NO: Bilde Rutenett

[ctx: #31331]
en: Home Items
nb_NO: Hjemmeelementer

[ctx: #31332]
en: Enable Extra Fanart
nb_NO: Skru på ekstra brukerkunstbidrag

[ctx: #31334]
en: Trailers
nb_NO: Trailere

[ctx: #31338]
en: Use simple Media Filter
nb_NO: Bruk enkelt mediafilter

[ctx: #31401]
en: Hide Clock
nb_NO: Skjul klokke

[ctx: #31403]
en: Hide Media Flags
nb_NO: Skjul mediaflagg

[ctx: #31408]
en: Cinema Experience
nb_NO: Kinoopplevelse

[ctx: #31409]
en: Finish
nb_NO: Ferdig kl.

[ctx: #31411]
en: *Press DOWN to exit*
nb_NO: *Trykk NED for å avslutte*

[ctx: #31412]
en: *Press UP to select a profile*
nb_NO: *Trykk OPP for å velge en profil*

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
nb_NO: Lokal undertekst tilgjengelig

[ctx: #31414]
en: Gallery
nb_NO: Galleri

[ctx: #31415]
en: Square
nb_NO: Firkant

[ctx: #31417]
en: *help text*
nb_NO: *hjelpetekst*

[ctx: #31418]
en: Hide all
nb_NO: Skjul alle

[ctx: #31419]
en: Music Settings
nb_NO: Musikkinnstillinger

[ctx: #31420]
en: Video Settings
nb_NO: Videoinnstillinger

[ctx: #31423]
en: Author
nb_NO: Forfatter

[ctx: #31424]
en: Poster & Fanart
nb_NO: Plakat og brukerkunstbidrag

[ctx: #31427]
en: Next Episode
nb_NO: Neste episode

[ctx: #31428]
en: TV Guide
nb_NO: TV guide

[ctx: #31438]
en: Recent
nb_NO: Siste

[ctx: #31441]
en: Hide
nb_NO: Skjul

[ctx: #31444]
en: Auto Login
nb_NO: Automatisk pålogging

[ctx: #31445]
en: Picture Settings
nb_NO: Bildeinnstillinger

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
nb_NO: Fullskjerm

[ctx: #31447]
en: Use Realistic Weather Icons
nb_NO: Bruk realistiske værikoner

[ctx: #31449]
en: Show Recommended Items
nb_NO: Vis anbefalte elementer

[ctx: #31451]
en: Recommended
nb_NO: Anbefalt

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
nb_NO: Snarveier

[ctx: #31459]
en: Cancel Timer
nb_NO: Avslutt tidsur

[ctx: #31460]
en: Games
nb_NO: Spill

[ctx: #31465]
en: Clean Library
nb_NO: Tøm bibliotek

[ctx: #31469]
en: Appearance
nb_NO: Utseende

[ctx: #31471]
en: Show Status
nb_NO: Vis status

[ctx: #31472]
en: Ended
nb_NO: Ferdig

[ctx: #31482]
en: Install
nb_NO: Installer

[ctx: #31484]
en: Order
nb_NO: Bestill

[ctx: #31602]
en: Live Radio
nb_NO: Sanntidsradio

[ctx: #31605]
en: Add Group
nb_NO: Legg til gruppe

[ctx: #31606]
en: Rename Group
nb_NO: Gi nytt navn på gruppe

[ctx: #31607]
en: Delete Group
nb_NO: Slett gruppe

[ctx: #31608]
en: Hidden Channels
nb_NO: Skjulte kanaler

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
nb_NO: Planlagt tid

[ctx: #31611]
en: PVR Status
nb_NO: PVR-status

[ctx: #31700]
en: 7 Day Forecast
nb_NO: ukesvarsel

[ctx: #31701]
en: 12 Hour Forecast
nb_NO: 12-timersvarsel

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
nb_NO: 36-timersvarsel

[ctx: #31703]
en: Pressure
nb_NO: Lufttrykk

[ctx: #31704]
en: Clouds
nb_NO: skyer

[ctx: #31705]
en: Average
nb_NO: Gjennomsnittlig

[ctx: #31706]
en: Maximum
nb_NO: Maksimal

[ctx: #31708]
en: Moon Phase
nb_NO: Månefase

[ctx: #31709]
en: Precipitation
nb_NO: Nedbør

[ctx: #31715]
en: Icon
nb_NO: Ikon

[ctx: #31717]
en: Precip
nb_NO: Nedbør

[ctx: #31718]
en: Home Furniture
nb_NO: Hjemmemøblement

[ctx: #31724]
en: Set background image for the shortcut.
nb_NO: Velg et bakgrunnsbilde for snarveien.

[ctx: #31730]
en: Create a new shortcut at the bottom of the list.
nb_NO: Opprett en ny snarvei på bunnen av listen.

[ctx: #31732]
en: Are you sure you really want to remove the Settings shortcut?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne innstillingssnarveien?
