KODI Skins - en to sr_RS@latin translation catalogue (37 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
sr_RS@latin: Opcije prikaza

[ctx: #31010]
en: N/A
sr_RS@latin: N/D

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
sr_RS@latin: Sakrij pozadinsku zanimljivu sliku

[ctx: #31244]
en: Playing
sr_RS@latin: Reprodukcija

[ctx: #31250]
en: Current Selected
sr_RS@latin: Trenutno izabrano

[ctx: #31271]
en: Favourite
sr_RS@latin: Omiljeno

[ctx: #31275]
en: Multi Image
sr_RS@latin: Više slika

[ctx: #31281]
en: Items
sr_RS@latin: Stavki

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
sr_RS@latin: Poređano

[ctx: #31284]
en: Single Image
sr_RS@latin: Jedna slika

[ctx: #31285]
en: List
sr_RS@latin: Spisak

[ctx: #31286]
en: Banner
sr_RS@latin: Prekriven

[ctx: #31289]
en: Files
sr_RS@latin: Datoteke

[ctx: #31291]
en: Landscape
sr_RS@latin: Horizontalno

[ctx: #31298]
en: Panel Square
sr_RS@latin: Panel Kvadrat

[ctx: #31334]
en: Trailers
sr_RS@latin: Najava

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr_RS@latin: Lokalni prevod dostupan

[ctx: #31414]
en: Gallery
sr_RS@latin: Galaerija

[ctx: #31415]
en: Square
sr_RS@latin: Kvadrat

[ctx: #31423]
en: Author
sr_RS@latin: Autor

[ctx: #31441]
en: Hide
sr_RS@latin: Sakrij

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
sr_RS@latin: Ceo ekran

[ctx: #31451]
en: Recommended
sr_RS@latin: Preporučeno

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
sr_RS@latin: Prečice

[ctx: #31460]
en: Games
sr_RS@latin: Igre

[ctx: #31468]
en: Services
sr_RS@latin: Izbor Servisa

[ctx: #31469]
en: Appearance
sr_RS@latin: Prikazivanje

[ctx: #31601]
en: Live TV
sr_RS@latin: Телевизија уживо

[ctx: #31605]
en: Add Group
sr_RS@latin: Dodaj grupu

[ctx: #31606]
en: Rename Group
sr_RS@latin: Преименуј групу

[ctx: #31607]
en: Delete Group
sr_RS@latin: Обриши групу

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
sr_RS@latin: Prognoza za 36 časova

[ctx: #31703]
en: Pressure
sr_RS@latin: Pritisak

[ctx: #31704]
en: Clouds
sr_RS@latin: oblačno

[ctx: #31709]
en: Precipitation
sr_RS@latin: Obilne padavine

[ctx: #31715]
en: Icon
sr_RS@latin: Ikone

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
sr_RS@latin: Pozadina
