KODI Skins - en to tr_TR translation catalogue (54 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
tr_TR: Görünüm Seçenekleri

[ctx: #31004]
en: Debug
tr_TR: Hata ayıklama

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
tr_TR: Arkaplan Fanartını Gizle

[ctx: #31133]
en: Mute
tr_TR: Sessiz

[ctx: #31244]
en: Playing
tr_TR: Oynatılıyor

[ctx: #31249]
en: System Music Files
tr_TR: Sistem Müzik Dosyaları

[ctx: #31250]
en: Current Selected
tr_TR: Seçilen Geçerli Parça

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
tr_TR: Geçerli Çalma Listesi

[ctx: #31271]
en: Favourite
tr_TR: Sık Kullanılanlar

[ctx: #31275]
en: Multi Image
tr_TR: Çoklu Resim

[ctx: #31277]
en: Item
tr_TR: Nesne

[ctx: #31278]
en: Open Playlist
tr_TR: Çalma Listesini Aç

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
tr_TR: Çalma Listesini Kaydet

[ctx: #31280]
en: Close Playlist
tr_TR: Çalma Listesini Kapat

[ctx: #31281]
en: Items
tr_TR: Nesne

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
tr_TR: Kayan Poster

[ctx: #31284]
en: Single Image
tr_TR: Tek Resim

[ctx: #31285]
en: List
tr_TR: Liste

[ctx: #31286]
en: Banner
tr_TR: Afişler

[ctx: #31289]
en: Files
tr_TR: Dosyalar

[ctx: #31291]
en: Landscape
tr_TR: Yatay

[ctx: #31313]
en: Movie Set
tr_TR: Film Kümesi

[ctx: #31334]
en: Trailers
tr_TR: Fragmanlar

[ctx: #31408]
en: Cinema Experience
tr_TR: Sinema Deneyimi

[ctx: #31409]
en: Finish
tr_TR: Bitiş

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
tr_TR: Yerel altyazı mevcut

[ctx: #31414]
en: Gallery
tr_TR: Galeri

[ctx: #31415]
en: Square
tr_TR: Kare

[ctx: #31423]
en: Author
tr_TR: Yazar

[ctx: #31427]
en: Next Episode
tr_TR: Sonraki Bölüm

[ctx: #31428]
en: TV Guide
tr_TR: TV Rehberi

[ctx: #31438]
en: Recent
tr_TR: Son eklenen filmler

[ctx: #31441]
en: Hide
tr_TR: Gizle

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
tr_TR: Tam ekran

[ctx: #31451]
en: Recommended
tr_TR: Önerilen

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
tr_TR: Kısayollar

[ctx: #31459]
en: Cancel Timer
tr_TR: Zamanlayıcıyı iptal et

[ctx: #31460]
en: Games
tr_TR: Oyunlar

[ctx: #31465]
en: Clean Library
tr_TR: Kütüphaneyi Temizle

[ctx: #31469]
en: Appearance
tr_TR: Görünüm

[ctx: #31471]
en: Show Status
tr_TR: Durumu göster

[ctx: #31601]
en: Live TV
tr_TR: Canlı TV

[ctx: #31605]
en: Add Group
tr_TR: Grup Ekle

[ctx: #31606]
en: Rename Group
tr_TR: Grubu Yeniden Adlandır

[ctx: #31607]
en: Delete Group
tr_TR: Grubu Sil

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
tr_TR: Planlanan Saat

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
tr_TR: 36 Saatlik Hava Tahmini

[ctx: #31703]
en: Pressure
tr_TR: Basınç

[ctx: #31704]
en: Clouds
tr_TR: Bulutlu

[ctx: #31706]
en: Maximum
tr_TR: En fazla

[ctx: #31709]
en: Precipitation
tr_TR: Düşen Yağış

[ctx: #31715]
en: Icon
tr_TR: Simge

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
tr_TR: Duvar Kağıdı

[ctx: #31717]
en: Precip
tr_TR: Yağış
