KODI Skins - en to uk_UA translation catalogue (42 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
uk_UA: Налаштування перегляду

[ctx: #31004]
en: Debug
uk_UA: Відладка

[ctx: #31010]
en: N/A
uk_UA: Н/Д

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
uk_UA: Приховувати фанарт на тлі

[ctx: #31054]
en: Logo
uk_UA: Логотип

[ctx: #31244]
en: Playing
uk_UA: Відтворення

[ctx: #31250]
en: Current Selected
uk_UA: Поточне виділення

[ctx: #31271]
en: Favourite
uk_UA: Обране

[ctx: #31275]
en: Multi Image
uk_UA: Набір картинок

[ctx: #31277]
en: Item
uk_UA: Елемент

[ctx: #31281]
en: Items
uk_UA: у списку

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
uk_UA: Карусель постерів

[ctx: #31284]
en: Single Image
uk_UA: Одна картинка

[ctx: #31285]
en: List
uk_UA: Список

[ctx: #31286]
en: Banner
uk_UA: Карусель постерів

[ctx: #31289]
en: Files
uk_UA: Файли

[ctx: #31291]
en: Landscape
uk_UA: Пейзаж

[ctx: #31334]
en: Trailers
uk_UA: Трейлери

[ctx: #31408]
en: Cinema Experience
uk_UA: Досвід у кіно

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
uk_UA: Доступні локальні субтитри

[ctx: #31423]
en: Author
uk_UA: Автор

[ctx: #31428]
en: TV Guide
uk_UA: Графік виходу епізодів

[ctx: #31441]
en: Hide
uk_UA: Приховати

[ctx: #31444]
en: Auto Login
uk_UA: Автоматична авторизація

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
uk_UA: Повний екран

[ctx: #31451]
en: Recommended
uk_UA: Рекомендовані

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
uk_UA: Ярлики

[ctx: #31460]
en: Games
uk_UA: Ігри

[ctx: #31468]
en: Services
uk_UA: Служби

[ctx: #31469]
en: Appearance
uk_UA: Вигляд

[ctx: #31601]
en: Live TV
uk_UA: ТБ

[ctx: #31605]
en: Add Group
uk_UA: Додати групу

[ctx: #31606]
en: Rename Group
uk_UA: Перейменувати групу

[ctx: #31607]
en: Delete Group
uk_UA: Видалити групу

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
uk_UA: Запланований час

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
uk_UA: Прогноз на 36 г.

[ctx: #31704]
en: Clouds
uk_UA: хмарно

[ctx: #31706]
en: Maximum
uk_UA: Максимальна

[ctx: #31708]
en: Moon Phase
uk_UA: Фаза місяця

[ctx: #31709]
en: Precipitation
uk_UA: Опади

[ctx: #31715]
en: Icon
uk_UA: Іконка

[ctx: #31717]
en: Precip
uk_UA: Опади
