KODI Skins - en to uz_UZ translation catalogue (14 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
uz_UZ: Ko'rish parametrlari

[ctx: #31285]
en: List
uz_UZ: Ro'yxat

[ctx: #31289]
en: Files
uz_UZ: Fayllar

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
uz_UZ: To'liq ekran

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
uz_UZ: Xatcho'plar

[ctx: #31460]
en: Games
uz_UZ: O'yinlar

[ctx: #31468]
en: Services
uz_UZ: Xizmatlar

[ctx: #31469]
en: Appearance
uz_UZ: Ko'rinish

[ctx: #31601]
en: Live TV
uz_UZ: TV

[ctx: #31605]
en: Add Group
uz_UZ: Guruhni qo'shish

[ctx: #31606]
en: Rename Group
uz_UZ: Guruh nomini o'zgartirish

[ctx: #31607]
en: Delete Group
uz_UZ: Guruhni o'chirish

[ctx: #31703]
en: Pressure
uz_UZ: Bosimi

[ctx: #31709]
en: Precipitation
uz_UZ: Yog'inlar
